VAN – TEKNİK DOĞALGAZ MEKANİK MÜHENDİSLİK

Melik KAYA – Gaz Yakıcı Servis Personeli

Telefon: 0 535 432 30 77

Adres: Camii kebir Mah. 804 meydan sok. No:12 E  Erciş/VAN

Teknik Doğalgaz Mekanik Mühendislik olarak amacımız sizlere en hızlı şekilde, en güvenilir hizmeti, en uygun fiyatlar ile sunmaktır. Görevinde başarılı ve uzun süredir hizmet veren ustalarımızla cihazlarınıza en kısa sürede bakımı ve tamiri yapılacaktır. Önceliğimiz olan yerinde tamir sistemimiz ile hem zamandan hem de masraftan kar ederek çok daha kaliteli bir hizmet almanın avantajını yaşıyor olacaksınız.

Van Erçiş’de kombi bakımı, kombi servisi, kombi arızası giderme, petek temizliği, garantili kombi tamiri, kombi çözümleri, kombi montajı alanlarında hizmetinizdeyiz.

Teknik Servisimizin Hizmet Kalitesini Değerlendirin.

1'den 5 Yıldıza Kadar Bir Seçim Yapın

Ortalama Memnuniyet 4.3 / 5. Değerlendirme Sayısı: 13

26 Yorumlar

 1. Teknik ve mekanik bilgileri olan bu değerli ustalarimizin çalışmalarını ve bilgilerinin kıymetinin bilinmesini diler işlerinde başarılar dilerim.

 2. Böyle kaliteli işini hakkı ile yapan sanatkarlarımıza sahip çıkmamız lazım sahip çıkalım ki malik usta gibi kaliteli sanatkarlarımızın batıya göç etmesine engel olalım

 3. Doğalgaz sektöründe çalışan bir mühendis olarak böyle yetenekli ustaları tanımak, onlarla çalışmak çok özel birşey. Gözünüz arkada kalmadan bütün işlerinizi yaptirabileceginiz donanımlı bir ustamizdir.

  1. Berat suçekenDiyor ki:

   İnce detayına kadar sağlam bir şekilde çalışan malik usta ve deneyimli tesisat ustalarımıza çok teşekkür ediyorum.
   MEMNUNİYET %100 ☑️

 4. Eyyüp volkan abakDiyor ki:

  Ekmeyi ekmekciye ver bi ekmekte üste ver boşuna dememisler. Kaliteli temiz işçilik ve bakim onarim deyince erciste beynelminel bir usta malik kaya.

 5. Her zaman sizden beklenenin ötesine geçtiğiniz için teşekkür ederim. İşiniz ve adanmışlığınız olağanüstü Melik usta, seni gerçekten takdir ediyorum.

 6. Güleryüzü ve çalışkanlığı ile kendini sevdiren melik usta kombi bakımında da bir o kadar iyi. Hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmadı teşekkür ederiz. Memleketim Çorumda da bu tarz ustalar görmek bizleri sevindirir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir